Inzerce půjček Pelu » Jaká nebankovní půjčka se momentálně nejvíc vyplatí?

Jaká nebankovní půjčka se momentálně nejvíc vyplatí?

 

Ne každý jde pro půjčku do banky. Jsou situace, kdy lidé žádají v segmentu nebankovním. A to o finance v tisících, nebo desetitisících, ale i statisících. Vybrat vhodnou půjčku v takovém případě může být docela oříšek. To proto, že poskytovatelů je mnoho a vybrat toho ideálního nemusí být snadné. Pokud je vaším cílem ale skutečně výhodná půjčka, podívejte se společně s námi, jaká se může vyplatit nejvíce.

 

Spotřebitelská nebankovní půjčka

 

Začít musíme jasnou také dnes v podstatě osvědčenou klasikou. O čem že to přesně mluvíme? Je to segment spotřebitelských nebankovních půjček, které jsou v dnešní době velmi oblíbené. Sem spadá třeba Provident půjčka. Tu rozhodně není třeba jakkoliv dlouze představovat, jelikož v současné době se jedná o poskytovatele, který je nejenom na našem trhu poměrně známý. Proto hned začneme tím, co může nabídnout.

Pokud je vaším cílem spíše malá půjčka, tak rozhodně potěší to, že máte možnost vybrat si svou sumu už v hodnotě 3 000 Kč. To je nejnižší částka, kterou má společnost. K dispozici. Nezklame ale ani ty, kteří chtějí více – nabídnout umí až 130 000 Kč. Samozřejmostí je, že získané peníze je možné využít na cokoliv. Na závěr je třeba zmínit několik dalších parametrů půjčky, které mohou pomoci při rozhodování. Sem patří:

 
• Možnost vyplacení v hotovosti, nebo zaslání na účet

• Vyřízení i samotné vedení půjčky je zcela zdarma

• Prvních 9 000 Kč může být bezúročných

 

P2P půjčka

 

Hit několika posledních let. Proč? Je to vcelku jasné. Může za to hlavně koncept, jelikož je to půjčka od lidí. Ti se skládají na konkrétní žádost. Příkladem takového poskytovatele je Zonky půjčka. I zde mluvíme o známé společnosti, která i když je na trhu teprve krátce, má za sebou silného finančního partnera a díky mnoha reklamním kampaním stále roste její obliba. I když je možné půjčit si až půl milionu, můžeme o společnosti mluvit i jako o řešení, pokud je vaším cílem menší suma, která začíná na hodnotě 20 000 Kč. Kolik si zvolíte, to je pochopitelně jenom na vás. Půjčit si lze na cokoliv, a to včetně situace, kdy chcete refinancovat své stávající půjčky.

V segmentu nebankovních půjček, ale i při porovnání s těmi bankovními musíme jasně říci, že se jedná o jednu z nejvýhodnějších možností. Stačí se podívat na úrokovou sazbu a bude vám jasné proč. Ta začíná už na hodnotě 3,99 %. Nutno ale říci, že tento úrok je dostupný primárně pro klienty s vynikající bonitou. Pokud ji nemáte, může úrok narůst. Připomeňme také, že je nutné počítat s nutností doložit příjem, ale i s nutností kontroly finanční minulosti. Kde? Je to:

 
• Bankovní registr klientských informací
• Nebankovní registr klientských informací
• SOLUS
 

Mikropůjčka

 

Na závěr jsme si nechali možnost, která je charakteristická tím, že nabídne spíše jenom menší sumy. A to v řádech několika tisíců. Dále je nebankovní půjčka ihned charakteristická i tím, že ji splácíte jednorázově. Nejčastější je nutnost vrátit ji do jednoho měsíce od získání. Vzhledem ke své charakteristice se jasně hodí v situacích, kdy se dostanete do finančních problémů. Může se jednat třeba o chvíli, kdy vám nepřišla výplata, nebo když jste v rámci měsíce nevyšli se svými penězi.

A proč ji můžeme zařadit právě do našeho segmentu nejvýhodnějších bankovních půjček. Je to proto, že se skutečně může vyplatit. Chcete příklad? U mnoha poskytovatelů je dostupná takzvaná první půjčka zdarma. Znamená to, že když si žádáte poprvé, a sumu včas vrátíte, neplatíte ani úrok, ani nic jiného. Vrátíte tedy přesně tolik, kolik vám přišlo na účet. Jenom těžko byste tedy hledali výhodnější řešení svých finančních problémů, než je právě toto konkrétní. A to, i když vezmete do porovnání klasické banky.

Půjčky podle typu

Zajímavé weby

Společnosti

Půjčky podle krajů

Odkazy

PR články

Pujcky-inzerce.pelu.cz

Sháníte půjčku od soukromého investora, potřebujete oddlužit nebo konsolidovat všechny své dluhy do jednoho? Oslovte v diskuzním fóru poskytovatele nebankovních půjček.

Jste-li naopak investorem, můžete zde nabídnout své služby těm, kteří je potřebují.